Coraz częściej nowoczesne sklepy z materiałami budowlanymi współpracują z producentami, co jest korzystne dla klienta zarówno w czasie zakupów jak i prac budowlanych. Fachowcy z firm producenckich przekazują swoją wiedzę dotyczącą produktów, dzięki czemu możemy poznać specyfiką danego materiału i dokonać trafnego wyboru.

Porady ekspertów

, Profesjonalne wsparcie przy zakupach – całościowe zaopatrzenie

Rozmowa telefoniczna lub spotkanie z doradcą jest bezpłatne. Istnieje również możliwość ściągnięcia eksperta na budowę – np. kiedy materiał jest nowy na rynku, mało znany przez wykonawców, a jego montaż wymaga specjalnych umiejętności.

Dzięki takiej wizycie unikniemy z pewnością wielu błędów przy pracy. Ekipa fachowych doradców może być szczególnie przydatna przy budowie domu energooszczędnego.

Odpowiednie materiały budowlane

, Profesjonalne wsparcie przy zakupach – całościowe zaopatrzenieBudowle takie wymagają nie tylko użycia odpowiednich materiałów, ale też wyjątkowych umiejętności jeśli chodzi o wykonawstwo.

Postawienie bardzo ciepłej ściany, np. jednowarstwowej wymaga stosowania specjalnych systemów, czyli fachowej wiedzy wykonawców na temat ich montażu itp.

Fachowa ekipa budowlana

, Profesjonalne wsparcie przy zakupach – całościowe zaopatrzenieZwykła wiedza murarska i stosowanie zasad tradycyjnej szkoły budowlanej mogą być w tym przypadku niewystarczające.

Bardzo ważne jest zatem, żeby przy wyborze ekipy budowlanej upewnić się czy jest ona przeszkolona do budowy domu ww standardzie energooszczędnym.