Dachówki ceramiczne od lat wykorzystywane są jako jeden z najsolidniejszych materiałów do pokrycia dachu. Połączenie ich estetyki i funkcjonalności sprawia, że cieszą się niesłabnącą popularnością, a producenci wciąż je udoskonalają.

Mimo, że tradycja dachówek ceramicznych sięga tysięcy lat, dzisiaj nadal są one  synonimem najwyższej jakości i luksusu, wynikających z ich walorów użytkowych i estetycznych.

Obecnie jednym z dostępnych produktów w kategorii pokryć dachowych są dachówki ceramiczne INNOVO 10 niemieckiej firmy Bogen.

, Dachówki ceramiczne Bogen – INNOVO 10 – wyjątkowa estetyka i trwałość w jednym

Tradycja tej marki sięga 1899 roku – od tamtej pory po dziś dzień działa ona z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu powstają tu dachówki najwyższej jakości, o parametrach gwarantujących ponadprzeciętną trwałość produktu.

Dachówki ceramiczne INNOVO10 sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych domach, dodając budynkom klasy i wydłużając czas ich bezawaryjnego i eksploatowania.

Jako jedna z najlepszych konstrukcji mistrza Michaela-Chrisiana Ludovici stanowią idealne połączenie estetyki i ekonomiczności.

, Dachówki ceramiczne Bogen – INNOVO 10 – wyjątkowa estetyka i trwałość w jednym

, Dachówki ceramiczne Bogen – INNOVO 10 – wyjątkowa estetyka i trwałość w jednym

Wśród wielu walorów użytkowych produktu, poza trwałością, wymienić można m.in.: bardzo dobrą szczelność, którą zyskujemy dzięki wyjątkowym zakładkom. Ponadto zaletą jest duża elastyczność w górnych i dolnych zamkach oraz wyposażenie w dwa mocne zaczepy do łat, które dodatkowo wzmocniono zaczepami kontrującymi.

Niewątpliwym plusem INNOVO10 jest świetne zespolenie dachówek w narożniku czterodachówkowym, a także otwory na wkręty, gwarantujące jeszcze lepsze ich zamocowanie.

Dachówki ceramiczne firmy Bogen to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu materiałów takich jak bawarski glin i ił oraz najnowsza technologia produkcji – wypalane są w pojedynczych H- kasetach.

Osoby, które doceniają tradycyjne, solidne materiały i potrafią dostosować je do nowoczesnych  rozwiązań, z pewnością będą zadowolone z tego produktu.

Dachówki ceramiczne INNOVO10  dostępne są w dobrych składach budowlanych.